BOUTIQUE HOTEL IN APELDOORN

wandelen hond Veluwe

Hotel met hond op de Veluwe?

Bij ons ben je welkom.

Op zoek naar een hotel op de Veluwe waar jij én je hond welkom zijn? Kom overnachten bij Zenzez!

Wij zorgen niet alleen goed voor jou en je hond, maar voorzien je ook nog eens van de

Beste tips om met je hond op de Veluwe te wandelen →

Wandelen hond Veluwe

 

Hotelovernachting met hond op de Veluwe 

Als trotse hondenbezitter wil je natuurlijk niets liever dan je hond meenemen tijdens jouw ontdekkingsreis op de Veluwe.Daarom bieden we bij Zenzez hotelovernachtingen voor jou en je hond aan. Natuurlijk leggen we je hond graag in de watten, dus zorgen we voor een comfortabel hondenkleed. Ook zetten we voerbakken voor je hond klaar. Wil je wel je eigen hondenvoer en eventueel een speeltje voor je hond meenemen?

In ons hotel zijn maximaal drie kamers op de begane grond beschikbaar voor gasten met een hond.

Reserveer dus vandaag nog je plekje en informeer naar beschikbaarheid.

De kosten voor het verblijf van je hond bedragen € 15 per nacht.

Wandelen hond Veluwe

Op deze plekken in ons hotel mag je hond komen.

Kom je tijdens je verblijf in ons hotel genieten van het ontbijt of een drankje in onze lounge of binnentuin? Dan mag je hond aangelijnd mee zolang andere gasten geen bezwaar hebben. In de tuin kunnen de buurtpoezen of de eekhoorntjes wel even nieuwsgierig komen kijken.

Overnachten bij Zenzez & wandelen met je hond.

Doordat ons boutique hotel centraal in Apeldoorn ligt, is het de ideale uitvalsbasis voor een heerlijke wandeling op de Veluwe.

 

Welk magisch mooi plekje kies jij voor jou en je hond? 

wandelen hond Veluwe